Sdílená kancelář v PRAZE pro členy DRK ČR

Na základě podnětů členů DRK ČR zejména z Prahy a Středočeského kraje na společnou tzv. sdílenou kancelář pro členy DRK ČR za účelem snížení náladů bych rád v tomto tématu rozvinul diskuzi na tzv. Sdílenou kancelář pro členy DRK ČR v Praze a zajímal by mne NÁZOR a zejména Návrh všech členů.

Sdílená kancelář v PRAZE pro členy DRK ČR

Příspěvekod admin » 21 říj 2014 01:03

Na základě podnětů členů DRK ČR zejména z Prahy a Středočeského kraje na společnou tzv. sdílenou kancelář pro členy DRK ČR za účelem snížení náladů bych rád v tomto tématu rozvinul diskuzi na tzv. Sdílenou kancelář pro členy DRK ČR v Praze a zajímal by mne NÁZOR a zejména Návrh všech členů.

Můj NÁZOR:
Myslím si, že by bylo dbré určit některé parametry na jejichž základě bychom měli konzultovat a komunikovat, jak by takováto kancelář měla vypadat a za jakých podmínek by měla fungovat:

1) Velikost kanceláře (počet místností)
2) Umístění kanceláře - lokalita v Praze v příadě jiný návrh?
3) Cenové podmíny a to jak paušální,tak jednorázové (někteří členové za paušál by ji využívali skoro každý den a někteří jen občas)
4) Zajištění provozu úklidu, sekretariátu, zařízení a údržba.
5) Kdo by měl zájem tyto kanceláře využívat a zda jako paušál tedy častěi nebo jen občas individuálně.
Správa fóra forumdrk.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říj 2013 14:47

Re: Sdílená kancelář v PRAZE pro členy DRK ČR

Příspěvekod GONIO » 15 led 2015 01:53

Dobrý den,
o sdílenou kancelář členy družstva bych měl vážný zájem. Již delší dobu jsem o takové věci uvažoval neboť kancelář, kterou mám v centru Prahy již 20 let, v posledních letech díku internetu jen málo využívám, platím ji a v podstatě ji používám jen několikrát měsíčně pro osobní jednání s klienty. Jinak pracuji odkudkoli kde mám notebook a internet.
1. Velikost kanceláře dle počtu členů, kteří by ji chtěli využívat a dle toho kolik členů by využívalo kancelář častěji nebo jen občas. Pokud se týká mě, tak bych měl zájem o sdílenou kancelář v případě jak většího počtu členů, tak i menšího počtu členů.
Používal bych kancelář jen pro osobní jednání s klienty, tzn. jen jednaci místnost Tak jak činím již cca 3 roky. Vzdáleně pracuji s počítači a serverem v kanceláři přes TeamViewer. A i od toho chci v tomto roce upustit a mít uloženo vše na Googlu, případně důležitá data na svém počítači apod.
2. Navrhuji centrum Prahy, Václavské nám. a okolí, ale hlavně blízko stanice metra. Mimopražští klienti kancelář snadněji najdou. Nejlépe v administrativní budově, ve které jsou jen kanceláře, také pro případ, kdyby bylo potřeba zvýšit počet místností.
3. Na Googlu v Kalendáři si každý objedná rezervaci jednací místnosti. Dle toho by každý platil. Pokud by byl větší zájem členů, tak by byly asi potřeba jednací místnosti dvě. Pracovní místnost bude stačit zřejmě jen jedna - nepředpokládám, že by někdo v kanceláři v dnešní době trávil celé dny, když může pracovat odkudkoli kde má počítač a internet.
4. Zajištění provozu úklidu, sekretariátu, zařízení a údržba. Toto je věcí dohody.
5. Kancelář bych využíval jen občas induvuduálně na osobní jednání s klienty, ne na práci a když tak jen minimálně.
6. Na zvážení je také, aby vlastník administrativní budovy souhlasil, pokud to více členů bude potřebovat, se sídly firem a případně místy provozoven.
Pokud by o sdílenou kancelář měl zájem např. jen jeden nebo dva členové, tak mě prosím kontaktujte,
Houb Zdeněk
realitní kancelář Gonio
Praha 1,
V Jámě 1
tel. 732 462 492
GONIO
 
Příspěvky: 6
Registrován: 26 říj 2013 19:58

Re: Sdílená kancelář v PRAZE pro členy DRK ČR

Příspěvekod admin » 20 led 2015 10:16

Jen pro Vaši informaci mají o sdílenou kancelář zájem 4 členové a to:

1) Jupiter reality - Patrik Kurek
2) pan Houb - GONIO
3) pan Jirotka MULTIREAL
4) pan Mařík z Kladna AMOS
Správa fóra forumdrk.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říj 2013 14:47

Re: Sdílená kancelář v PRAZE pro členy DRK ČR

Příspěvekod GONIO » 21 led 2015 00:55

Pokud by členové družstva :
1) Jupiter reality - Patrik Kurek
2) pan Jirotka MULTIREAL
3) pan Mařík z Kladna AMOS
případně i další členové družstva,

měli zájem se podívat na kancelář, kterou nyní užívám, tak je to po dohodě možné. Kancelář je na adrese Praha 1, 3. patro, Vodičkova 38 nebo V Jámě 1. Tato kancelářská budova má dva vchody. Je to dům U Nováků. Kancelář má cca 28 m2 a je tvořena dvěmi místnostmi, jednácí místnost a pracovní místnost. V domě U Nováků je veškeré další sociální zařízen. V domě je možnost pronájmu větší jednací místnosti, a to kdykoli na občasné jednání s větším počtem klientů, na počet hodin dle dohody se správou domu. V současné době s moji kanceláří sousedí místnost o velikosti asi 30 m2, ktrerá má 2 vstupy. Jeden vstup je z mé kanceláře (nyní se nepoužívá) a druhý vstup je z chodby. Takže je možno pronajmout i tuto místnost. Správa domu U Nováků požaduje v současné době za nájem mé kanceláře cca 28m2 měsíčně 10.600 Kč včetně služeb, které se vyúčtovávají + elektřina, která bývá průměrně 400-500 Kč měsíčně.
Rád se podívám na kanceláře, vhodné na sdílenou kancelář DRK ČR, o kterých mají případně možnost poskytnout informace další členové družstva.
Zdeněk Houb
GONIO
 
Příspěvky: 6
Registrován: 26 říj 2013 19:58


Zpět na Sdílená kancelář v PRAZE pro členy DRK ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron